Usługi montażowe

USŁUGI MONTAŻOWE

 

Prawidłowy montaż okien jest gwarancją i podstawą niezawodnego funkcjonowania stolarki okiennej przez wiele lat. W naszej firmie zajmujemy się tym w sposób rzetelny i profesjonalny. Doświadczenie, które zdobyli nasi montażyści na przełomie lat pracy owocuje usługą idealnie dostosowaną do potrzeb klienta, a wielokrotnie odświeżane szkolenia sprawiają, że nic nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Zakres naszych usług obejmuje standardowy montaż okien w stanie surowym, montaż trójwarstwowy, montaż w warstwie ocieplenia, a także kompleksową wymianę okien (zabezpieczenie pomieszczeń, prace tynkarskie i wykończeniowe, sprzątanie po montażu, utylizacja zdemontowanej stolarki okiennej, itp.).

Profesjonalne doradztwo, jako uzupełnienie naszej oferty sprawia, że klient w naszych rękach może czuć się komfortowo i bezpiecznie - od pomiaru do zakończenia montażu. Dzięki solidności i zaangażowaniu, uciążliwość montażu okien jest w naszej firmie sprowadzona do absolutnego minimum i zazwyczaj jeszcze tego samego dnia mogą się Państwo cieszyć Waszymi nowymi oknami!

Zadbamy o wszystko, co niezbędne, żeby standard naszych usług pozostawał na najwyższym poziomie. Począwszy od transportu okien na miejsce montażu, aż po końcową regulację okuć.

Na wszystkie nasze usługi i prace montażowe udzielamy gwarancji.