Jakość Usług

JAKOŚĆ USŁUG

 

Nasza firma od 14 lat  jest Autoryzowanym Dystrybutorem stolarki okiennej produkowanej przez DRUTEX S.A.

Regularnie uczestniczymy w szkoleniach montażowych oraz sprzedażowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bardzo wysoki standard obsługi, począwszy od pomiaru i doradztwa, poprzez sprawny transport, rekomendowany sposób montażu, a kończąc na obsłudze posprzedażowej, serwisie okien, regulacjach, itp.

Kupując okna firmy DRUTEX S.A. z naszym montażem udzielamy szeroko pojętej gwarancji oraz pełen pakiet usług serwisowych.

Od 14 lat zdajemy sobie sprawę, że gwarancja oraz rygorystyczne przestrzeganie jej przepisów przez sprzedającego stanowi niewątpliwie najważniejszy element zadowolenia z nowych okien.

Zakup okien to nierzadko poważne obciążenie rodzinnego budżetu i nabywca ma prawo oczekiwać w ramach wydanej kwoty całkowitej satysfakcji z dokonanego zakupu.

W naszej firmie oferujemy Klientom najszerszy pakiet gwarancji, w skład którego wchodzi między innymi: gwarancja do 5 lat (na profil okienny w kolorze białym) od daty montażu okien, bezpłatne przeglądy co 12 miesięcy na życzenie klienta, możliwość przedłużenia gwarancji po jej skończeniu, a także szczegółowy instruktaż na temat obsługi okien. Ponadto do każdego złożonego przez Państwa zamówienia o wartości powyżej 3.000 PLN dostarczamy bezpłatnie zestaw produktów niezbędnych do właściwej konserwacji okien.