Iglo 5 - Standard

Profil 5-cio komorowy
Zobacz inne warianty:

PCW IGLO 5

Nasz podstawowy produkt w rodzinie stolarki okiennej PCW. Najczęściej kupowane okno z PCW w Polsce, a jednocześnie okno znane na całym świecie - eksportowane do Niemiec, Włoch, Francji, Skandynawii, USA, a także Australii. 
Dostępny w wersji klasycznej (z płaskim skrzydłem) oraz w wersji standardowej (skrzydło półzlicowane).

 

PRZEZNACZENIE

Okno PCW IGLO 5 dedykowane jest do mieszkań w blokach, dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego, dla deweloperów oraz wszędzie tam, gdzie liczy się jakość i nowoczesność sprawdzonej stolarki okiennej. Dzięki przebadanej technologii okna PCW IGLO 5 posiadają najlepszy stosunek ceny do jakości; zaspokoją potrzeby wymagających klientów i nie nadwyrężą mocno budżetu domowego. Wiele rozwiązań kolorystycznych (43 dostępne okleiny) przypadnie do gustu największym estetom, a praktycznie bezawaryjne funkcjonowanie oraz bezobsługowość pozwoli cieszyć się nowymi oknami przez długie lata.

 

Biały FX
Dostępne kolory okien
Grupa I
Biały FX
Dąb bielony
Winchester
Dąb złoty
Macore
Orzech
Mahoń
Dąb ciemny
Brąz czekoladowy
Antracyt
Grupa II
Szary
Bazaltowy szary
Kwarcytowy szary
Antracyt gładki
Jet Black
Piryt
Daglezja
Oregon
Dąb naturalny
Turner Oak
Kremowy
Palisander
Zieleń mchu
Ciemny zielony
Ciemny czerwony
Grupa III
Jasny szary
Betonowy szary
Kwarcytowy szary gładki
Bazaltowy szary gładki
Antracyt Ulti-Matt
Crown Platinum
Łupkowy szary gładki
Łupkowy
Czarny Ulti-Matt
Biały
Rdzeń
Biały
Brązowy
 Profil5-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A, o głębokości zabudowy 70 mm. 
 SzybyMaksymalna grubość szklenia wynosi 40 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug = 0,7 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych. 
 RamkaW standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka "ciepła" Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych (szara, ciemny brąz, czarna).
 Okucia

MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach i opcjonalnie dostępne zawiasy ukryte we wrębie okuciowym; rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N, okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*, mikrowentylacja w rozwórce**. Opcjonalnie nowoczesne okucia twin-fit umożliwiające podwójny uchył okna za pomocą jednego ruchu klamki.

*W zależności od wysokości okna
**dla okien uchylno-rozwiernych

WzmocnienieW standardzie wzmocnienie ramy i skrzydła - stalowe w kształcie „ceownika” . Możliwość zastosowania wzmocnienia pełnego w ościeżnicy. W przypadku wzmocnienia pełnego zaczepy anywyważeniowe przykręcone do stali.
UszczelnienieOkno wyposażone w system podwójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM dostępne są w kolorach: czarnym, szarym i opcjonalnie grafitowym. W standardzie uszczelka wypełniająca dolny rowek okuciowy.
KolorystykaSystem dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.
Izolacyjność akustycznaRw = 34-44 dB w zależności od zastosowanych pakietów szybowych.
Izolacyjność termicznaUw = 0,95 W/(m2K)* 
*Dla okna o wymiarach 1500 x 1500 mm, CSI Czechy.