Okna online – zamów okna bez wychodzenia z domu

Wybór stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. Zależy nam zatem, żeby okna, które kupimy były jak najlepszej jakości. Większość z nas dysponuję przy tym ograniczonym budżetem, więc nie chcemy też zapłacić zbyt dużo. Jak zatem znaleźć dobrej jakości okna za rozsądną cenę, nie tracąc przy tym mnóstwa czasu?

Wyceń okna online

Większość z nas prowadząc budowę czy remont swojego domu, równolegle pracuje na etacie lub prowadzi własną działalność. Powoduje to, że nasz dzień wypełniony jest obowiązkami od rana do wieczora. Oprócz spraw zawodowych musimy przecież załatwić także mnóstwo kwestii związanych z budową czy remontem. Niestety bywa tak, że brakuje nam czasu i sił na porównywanie właściwości i cen różnych produktów, przez co później nie do końca jesteśmy zadowoleni ze swoich wyborów. Z oknami może być jednak zupełnie inaczej. Kalkulator okien pozwala w kilka chwil wycenić okna online, bez wychodzenia z domu. Jego największą zaletą, zaraz po oszczędności czasu, jest pomoc w dobraniu odpowiednich parametrów okna do swoich potrzeb. Dzięki niemu możemy nie tylko znaleźć najtańsze okna PVC. Cennik wskaże nam również zależność pomiędzy naszymi wyborami a kwotą do zapłaty. Wystarczy jedno kliknięcie, aby dowiedzieć się np. o ile okna plastikowe brązowe będą droższe od białych. Po wprowadzeniu potrzebnych danych wycenę otrzymamy w kilka chwil. Przesłanie jej do działu handlowego, znacznie przyspieszy proces składania zamówienia. Dodatkową korzyścią, jaką uzyskamy, wyceniając okna online, jest to, że od razu możemy dowiedzieć się, jak wyglądałaby ich spłata, gdybyśmy zdecydowali się kupić je w systemie ratalnym.

Wycena okien online

Jakie parametry pozwoli nam porównać kalkulator okien?

Kalkulator okien intuicyjnie przeprowadzi nas przez cały proces wyceny. Pracę z tym nowoczesnym narzędziem zaczynamy od wyboru profilu  okna, jaki nas interesuje. Mamy tu przegląd wszystkich ich rodzajów dostępnych w aktualnej ofercie. Od plastikowych, poprzez drewniane aż do drewniano-aluminiowych. Przy każdym z nich znajduje się krótka informacja, która pozwoli nam dowiedzieć się, czy dany profil jest odpowiedni do naszych potrzeb.  Kolejnym krokiem jest wybór typu okna. W przejrzysty sposób zostały tutaj przedstawione wszystkie dostępne sposoby otwierania i zamykania okien i drzwi balkonowych. Klikając w wybrane rozwiązanie, od razu możemy zobaczyć, jak to wpływa na cenę naszych okien. Dzięki temu natychmiastowo możemy skonfrontować, swoje preferencje z budżetem, którym dysponujemy. Decyzja o kolorze okien jest następną kwestią, którą musimy rozważyć. Jeśli marzą nam się okna plastikowe brązowe, szybko sprawdzimy, o ile ich cena będzie wyższa od standardowych białych. Równie ważny jest wybór pakietu szybowego. W tej zakładce kalkulator okien pozwala nam wycenić nie tylko ilość szyb w pakiecie, ale również inne parametry. Możemy wybrać szyby standardowe, bezpieczne, ozdobne lub specjalne. Ostatnią decyzją, jaką musimy podjąć, jest wybór klamki i niestandardowego wyposażenia. Wystarczy kliknąć wybrany parametr, aby zobaczyć jak jego wybór, wpłynie na ostateczną ceną okna. Po zakończeniu konfiguracji okna, wycena jest gotowa.