Zamawiam bezpłatny pomiar

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty

Zalety profilu IGLO ENERGY:

 • 1 ponadczasowy design, doskonałe walory estetyczne, funkcjonalność na najwyższym poziomie i przede wszystkim innowacyjne rozwiązania w zakresie energooszczędności to elementy, które powodują, że okno IGLO ENERGY wyznacza trendy na światowym rynku stolarki.
 • 2 IGLO ENERGY to 7-komorowy system profili GL SYSTEM o głębokości zabudowy 82 mm i zaokrąglonym na zewnątrz kształcie nadającym mu bardziej elegancki i wysublimowany design.
 • 3 Okno wyróżnia się doskonałymi parametrami pod względem termoizolacyjności i jest doskonałym rozwiązaniem dla budynków energooszczędnych i pasywnych. Współczynnik przenikania ciepła dla okna ze wzmocnieniem stalowym wynosi Uw=0,79 W/(m2K).
 • 4 wzmocnienia stalowe lub z włókna szklanego w ramie i skrzydle zapewniają sztywność i statyczność okna jak również odporność na odkształcenia.
 • 5 doskonały współczynnik izolacyjności akustycznej Rw=32-35 dB.
 • 6 Innowacyjność i unikatowość związana z nowoczesnym sposobem uszczelnienia. IGLO ENERGY wyposażone jest w trzy uszczelki. Poza uszczelkami EPDM na zewnątrz i wewnątrz profilu zastosowano dodatkowo centralną uszczelkę wykonaną ze spienionego EPDM, która gwarantuje niższy współczynnik przenikania ciepła i zapewnia doskonałe parametry w zakresie wodoszczelności i przepuszczalności powietrza. Nowa uszczelka, dostępna wyłącznie w ofercie DRUTEX, została objęta zgłoszeniem patentowym i jest pierwszym tego typu rozwiązaniem na świecie
 • 7 Lekkie pakiety szybowe o doskonałych współczynnikach przenikalności termicznej, umożliwiające wykonywanie najróżniejszych kompozycji okiennych.
 • 8 Najnowocześniejsze na rynku okucia MACO MULTI MATIC KS z dwoma czopami antywyważeniowymi i.S. (intelligente Sicherheit – inteligentne zabezpieczenie) zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa i stanowią doskonałą ochronę przed włamaniem.
 • 9 Bogata kolorystka dostępna w gamie 27 folii Renolit.
 • 10 Eleganckie aluminiowe klamki o opływowym kształcie idealnie podkreślają nowoczesny design profilu.
 • 11 Piękno i estetyka. Kombinacja zaawansowanych, energooszczędnych rozwiązań funkcjonalnych z wyjątkową elegancką stylistyką. To nowy produkt dla klientów wymagających i poszukujących NAJLEPSZYCH OKIEN.

IGLO ENERGY

Nowe okno IGLO ENERGY to autorski produkt DRUTEX S.A. zaprojektowany, by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, będącego wyrazem zaawansowanej myśli technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku. IGLO ENERGY to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku Uw = 0,6 W/(m2K)*. To absolutny rekord w zakresie energooszczędnych okien potwierdzający doskonałe właściwości izolacyjne. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, dostępny wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów pod względem energooszczędności. Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. IGLO ENERGY to inwestycja w ponadprzeciętną jakość i najwyższy stopień energooszczędności. To okno, które pozwala zatrzymać ciepło w każdym domu, niezależnie od warunków atmosferycznych.

*dla okna o wymiarach 1230mm x 1480mm (szyba Ug=0,3 W/(m2K) z ramką Swisspacer, wzmocnienie z włókna szklanego).

przekrój profilu

1. 7-komorowa budowa profili GL SYSTEM klasy A o głębokości zabudowy 82 mm i 96 mm skrzydła o zaokrąglonym na zewnątrz kształcie 2. System wyposażony jest w uszczelnienie centralne wykonane ze spienionego EPDM. 3. Najnowocześniejsze na rynku okucia MACO MULTI MATIC KS z dwoma czopami antywyważeniowymi. 4. W ofercie dostępne są pakiety jedno-, dwu- lub trzyszybowe o maksymalnej szerokości szklenia 48 mm. W standardzie szyba dwukomorowa zbudowana z tafli o grubości 4 mm (4/18/4/18/4) o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania opcjonalnie szyb nowej generacji z powłokami niskoemisyjnymi wypełnionymi kryptonem o współczynniku przenikalności termicznej na poziomie nawet Ug=0,3 W/(m2K). 5. Duża komora środkowa zapewniająca odpowiednią statykę. W standardzie pełne wzmocnienie stalowe.

opis profilu

KOLORY TYPOWE

antracyt
brąz czekoladowy
złoty dąb
mahoń
orzech
ciemny dąb
macore
winchester

KOLORY NIETYPOWE

biały FX
kremowy
szary
brylant niebieski
stalowy niebieski
jasna zieleń
ciemny zielony
palisander
ciemny czerwony
średni brąz
zieleń mchu
dąb naturalny
dąb specjalny
oregon
daglezja
nevada
kwarcytowy szary
bazaltowy szary

Gwarancja

 • 10 LAT GWARANCJI NA PROFIL
 • 5 LAT GWARANCJI NA OKUCIA, SZYBY I MONTAŻ
 • PRZEGLĄDY OKIEN CO 12 MIESIĘCY

czytaj więcej..

zapraszamy do salonu

Ekspozycja i biuro:
ul. Grochowska 114
04-301 Warszawa
tel/fax (22) 611-98-88
kom. 600-814-600
wyceny@noweokna.pl

zapraszamy w godz. 9.00-18.00 od poniedziałku do piątku