Zamawiam bezpłatny pomiar

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty

Zalety SYSTEMU MB-60:

Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi 60 mm (ościeżnica), 69 mm skrzydła. Przyjęte głębokości kształtowników skrzydła i ościeżnicy dają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu - w przypadku okna i efekt zlicowanych powierzchni skrzydeł i ościeżnicy w przypadku drzwi. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien i drzwi. System MB-60 charakteryzuje się niską wartością współczynnika przenikania ciepła U dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych przekładek termicznych i uszczelek. Okna w tym systemie sprawdzają się w każdej strefie klimatycznej, w każdym rodzaju budownictwa, również mieszkaniowego. W zakresie formy, estetyki, wytrzymałości i funkcji są zgodne z wymogami norm ochrony cieplnej budynków, norm ekologicznych i zdrowotnych. Ich stosowanie wiąże się z oszczędnością ciepła, chronią przed zimnem i hałasem.

Wzornictwo, szczelność i izolacyjność:
  • 1 bogata gama kolorystyczna anodowane i lakierowane według palety RAL
  • 2 możliwość gięcia w łuki profili aluminiowych
  • 3 możliwość zastosowania każdego rodzaju szyby, zestawy szybowe w zakresach grubości okna 14 - 50 mm
  • 4 trzykomorowa konstrukcja profili z wewnętrzną komorą izolacyjną
  • 5 uszczelka środkowa na całym obwodzie okien otwieranych
  • 6 szyby dobierane w sposób spełniający wymagania normy cieplnej
  • 7 specjalne najwyższej jakości uszczelki z kauczuku syntetycznego EPDM

SYSTEM MB-60

System okienny MB-60 jest systemem tzw. ciepłym. Trzykomorowy kształtownik wykonywany jest z trzech komór zespolonych przekładką o doskonałych właściwościach termicznych. Dlatego możliwe jest stosowanie dwukolorowych profili - inny na zewnątrz, inny wewnątrz. Zastosowany system uszczelek z kauczuku syntetycznego EPDM wydatnie zwiększa izolacyjność cieplną okna, jak również ogranicza zjawisko kondensacji pary wodnej. Okna wykonane w tym systemie mogą mieć prawie dowolne kształty: od zwykłych prostokątnych po łuki, koła i trapezy. Doskonale sprawdzają się one w każdych warunkach meteorologicznych i w każdym rodzaju budownictwa, zwłaszcza w budownictwie mieszkaniowym, gdzie parametry izolacyjności termicznej i akustycznej są często czynnikiem wpływającym na wybór okien.

przekrój profilu

1. Możliwość zastosowania szerokiej gamy pakietów szybowych nawet do 50 mm szerokości. 2. Trzykomorowa budowa profilu w systemie MB-60, zarówno ramy jak i skrzydła, gwarantuje optymalną izolacyjność termiczną i akustyczną oraz umożliwia zastosowanie różnorodnych funkcji i sposobów otwierania, a także wykonywanie drzwi 1- lub 2-skrzydłowych, otwieranych na zewnątrz lub do wewnątrz. 3. Uszczelka przyszybowa gwarantuje szczelność, dzięki czemu zapobiega przenikaniu wilgoci do wnętrza konstrukcji okna. 4. Przekładki termiczne z tworzywa sztucznego zapewniają właściwą izolację termiczną. Trzykomorowa budowa profilu posiada przegrodę termiczną typu "omega". 5. Uszczelka wewnętrzna zapobiega inflitracji wody do wnętrza konstrukcji okna.

opis profilu

KOLORY TYPOWE

biały (RAL 9016)
brązowy szary (RAL 8019)

KOLORY DODATKOWE (cała paleta RAL)

Gwarancja

  • 10 LAT GWARANCJI NA PROFIL
  • 5 LAT GWARANCJI NA OKUCIA, SZYBY I MONTAŻ
  • PRZEGLĄDY OKIEN CO 12 MIESIĘCY

czytaj więcej..

zapraszamy do salonu

Ekspozycja i biuro:
ul. Grochowska 114
04-301 Warszawa
tel/fax (22) 611-98-88
kom. 600-814-600
wyceny@noweokna.pl

zapraszamy w godz. 9.00-18.00 od poniedziałku do piątku